IX Regionalny Dzień Treningowy Programu Treningu Aktywności Motorycznej Olimpiad Specjalnych Lublin

W sobotę 23 kwietnia 2016 roku w hali sportowej Zespołu Szkół nr 7 w Lublinie przy ulicy Roztocze odbył się IX Regionalny Dzień Treningu Aktywności Motorycznej Olimpiad Specjalnych – Lublin 2016.

Wzięło w nim udział trzech uczniów z naszej szkoły: Mikołaj Okulus, Oliwier Kisiel i Kewin Mikołajewicz.
Każdy zawodnik miał do wykonania trzy zadania ruchowe, dostosowane do ich możliwości.

Przyjazna atmosfera tych wyjątkowych zawodów sprzyjała zademonstrowaniu pełni swoich możliwości.

Wszystkie ćwiczenia zawodnicy wykonali bezbłędnie, a za osiągnięte wyniki otrzymali medale i słodycze.

Opublikowano: 31 maja 2016 08:56