Wycieczka do Poznania i Gniezna

W dniach 7-10 czerwca uczestniczyliśmy w wycieczce do Poznania i Gniezna. Po o przybyciu na miejsce zwiedzanie rozpoczęliśmy od wieczornego spaceru po Starym Mieście, następnie udaliśmy się na Zamek Cesarski, jedną z najbardziej rozpoznawalnych budowli Poznania. Następnego dnia czekały na nas kolejne atrakcje: Palmiarnia, Ratusz, Ostrów Tumski, po południu natomiast Jezioro Maltańskie, Nowe ZOO, Park Cytadela. Na trzeci dzień wyjazdu mieliśmy zaplanowane zwiedzanie Gniezna, a tam Muzeum Początków Państwa Polskiego, Katedrę, Wzgórze Lecha. To była naprawdę udana wyprawa !!!

Opublikowano: 20 czerwca 2016 13:37