Powiatowa Inauguracja Roku Szkolnego 2016/2017

Powiatowa Inauguracja roku szkolnego 2016/2017 odbyła się w Zespole Szkół Nr 2 w Kraśniku.
Poczet sztandarowy oraz delegacja naszej szkoły wzięli udział we mszy świętej w kościele p.w. św. Józefa. Następnie udaliśmy się do Zespołu Szkół Nr 2 na oficjalne uroczystości. Uczniowie klas pierwszych złożyli ślubowanie na sztandar. Goście obecni na powiatowej inauguracji roku szkolnego kierowali w stronę uczniów i nauczycieli wiele ciepłych słów oraz liczne życzenia wielu sukcesów w pracy.

Opublikowano: 05 września 2016 18:18