Akcje ekologiczne w naszej szkole

Pierwsze miesiące każdego roku szkolnego to w naszej szkole czas aktywnego udziału uczniów wraz z opiekunami w akcjach ekologicznych organizowanych przez Starostwo Powiatowe. Podobnie było również w tym roku, kiedy to nasi uczniowie czynnie włączyli się w akcje "Każdy chwat sprząta świat" w ramach "Sprzątania Świata 2016" oraz "Ratujmy kasztanowce".

22 listopada odbyło się podsumowanie działań ekologicznych "Środowisko ponad wszystko". Nasi uczniowie za trud i wysyłek na rzecz ochrony przyrody otrzymali z rąk Starosty Powiatu Kraśnickiego wyróżnienie za akcję "Każdy chwat sprząta świat" oraz nagrodę za II miejsce w akcji "Ratujmy kasztanowce".

GRATULUJEMY !!!

Opublikowano: 29 listopada 2016 21:59