Ostatnie przygotowania do Świąt...

Ostatni akcent naszych przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia to udział w spektaklu przygotowanym przez grupę teatralno - wokalną "Ciąg dalszy nastąpi" z Biblioteki Publicznej w Stróży oraz wspólne kolędowanie. Nasze spotkanie uświetnili swoją obecnością przedstawiciele Nadleśnictwa Kraśnik. Była to doskonała okazja do podziękowania naszym dobrym duchom - pracownikom Nadleśnictwa, którzy wnieśli swój wkład finansowy w zakup specjalistycznego fotelika do przewozu dzieci niepełnosprawnych.

Dziękujemy z całego serca naszym sponsorom i miłym gościom !!!

Opublikowano: 22 grudnia 2016 09:36