V Integracyjny Bal Karnawałowy "Zatańcz ze mną"

V Integracyjny Bal Karnawałowy „Zatańcz ze mną” odbył się dnia 11 stycznia 2017 rok. Celem balu była integracja społeczności szkolnej ze środowiskiem lokalnym oraz wzmacnianie więzi emocjonalnej w szkole.
Karnawałowy Bal „Zatańcz ze mną” rozpoczął się punktualnie o godzinie 10.00 w sali gimnastycznej pięknie udekorowanej balonami, serpentynami oraz postaciami z bajki „Kraina Lodu”.
Zebraną społeczność szkolną oraz zaproszonych gości z grupy wokalno-teatralnej "Ciąg dalszy nastąpi", działającej przy Gminnej Bibliotece w Stróży wraz z opiekunkami Katarzyną Zielnik i Moniką Karczmarczyk, powitał dyrektor ZSS w Kraśniku, pani Anna Stolarska.
Bal integracyjny zaszczycił swoją obecnością wicestarosta Powiatu Kraśnickiego – Mariusz Socha, który aktywnie uczestniczył w zabawach integracyjnych.
Dla wszystkich uczestników przygotowano poczęstunek oraz upominki w postaci paczek ze słodyczami. Rada Rodziców ZSS w Kraśniku aktywnie włączyła się w przygotowanie balu. W imprezie uczestniczył również przedstawiciel prasy lokalnej „Głos Gazeta Powiatowa”.

Opublikowano: 17 stycznia 2017 11:29