Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

4 września powitaliśmy nowy rok szkolny 2017/2018.
Uroczystości rozpoczęliśmy mszą świętą w kościele Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny w Kraśniku, podczas której ks. kan. Jerzy Zamorski dokonał poświęcenia nowego busa szkolnego. Dalsza, oficjalna część, miała miejsce w pięknie wyremontowanej sali gimnastycznej. Swoją obecnością zaszczycił nas przedstawiciel Starostwa Powiatowego, członek zarządu, pan Jan Kozioł.
Przedstawiciele naszej społeczności szkolnej, na czele z pocztem sztandarowym i dyrekcją, wzięli też udział w Powiatowej Inauguracji roku szkolnego 2017/2018: mszy świętej w kościele Matki Bożej Bolesnej oraz części oficjalnej w Zespole Szkół nr 3.

Opublikowano: 07 września 2017 13:28