Regionalny Turniej Piłki Koszykowej Olimpiad Specjalnych Krasnystaw

Dnia 29 listopada 2017 r. na obiektach MOSiR w Krasnymstawie odbył się Regionalny Turniej Piłki Koszykowej Olimpiad Specjalnych. Uczestniczyło 10 drużyn ze szkół i ośrodków specjalnych oraz 3 drużyny zunifikowane z liceum z Lublina i Krasnegostawu. Rywalizacja odbywała się w dwóch grupach dziewcząt i w trzech grupach chłopców.
Zawodniczki z Zespołu Szkół Specjalnych w Kraśniku, w składzie: Klaudia Żuraw, Anna Kasica, Weronika Dyguś, Karolina Kuzdra i Edyta Biegaj zajęły III miejsce w turnieju, przegrywając z SOSW w Hrubieszowie i SOSW w Olbięcinie po wyrównanej grze. Należy zaznaczyć że nasze dziewczęta pierwszy raz brały udział w tej imprezie. Były bardzo dzielne w swym wysiłku.
Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali dyplomy i medale.

Opublikowano: 05 marca 2018 22:05