XI Powiatowy Rajd Rowerowy pod hasłem "Uciekaj przed nałogiem"

Dnia 29 czerwca 2018 r. 4 uczniów z naszej szkoły wraz z opiekunami uczestniczyli w XI Powiatowym Rajdzie Rowerowym pod hasłem: „Uciekaj przed nałogiem”.
Startowało kilkudziesięciu uczestników ze wszystkich szkół Powiatu kraśnickiego. Trasa rajdu przebiegała od Kraśnika Fabrycznego do Stróży i Stacji Kolejowej. Organizator rajdu – Starostwo Powiatowe w Kraśniku, przygotowało poczęstunek oraz loterię fantową na boisku Gimnazjum w Stróży.
Wyjazd połączony był z obchodami „Dnia Rodzicielstwa Zastępczego”. Wspólnie zorganizowany piknik na boisku w Stróży obfitował różnego rodzaju atrakcjami plenerowymi.

Opublikowano: 04 września 2018 22:00