Dzień Otwarty

Dzisiaj przeżywaliśmy wspólnie DZIEŃ OTWARTY naszej szkoły. Mogliśmy pochwalić się efektami codziennej, żmudnej pracy oraz metodami i narzędziami, które umożliwiają nam ich osiągnięcie. W tych wyjątkowych chwilach byli z nami bardzo ważni, mili goście: pan przewodniczący Rady Powiatu dr hab. J. Czerw, kierownik Wydziału Edukacji i Sportu Starostwa Powiatowego pani A. Drozd oraz dyrektor Powiatowego Zespołu Poradni Psychologiczno - Pedagogicznych w Kraśniku pani D. Posyniak.
Serdecznie dziękujemy za przybycie rodzicom i ich pociechom...miło było Was gościć.
Oczywiście drzwi naszej szkoły są otwarte nie tylko raz w roku :) ZAPRASZAMY.

Opublikowano: 03 kwietnia 2019 21:57