VIII Integracyjny Bal Karnawałowy "Zatańcz ze mną"

W dniu 20 lutego 2020 roku w Zespole Szkół Specjalnych im. Ks. J. Twardowskiego w Kraśniku odbył się VIII Integracyjny Bal Karnawałowy „Zatańcz ze mną”. Zebraną społeczność szkolną oraz zaproszonych gości ze Szkoły Podstawowej Zespołu Placówek Oświatowych Nr 1 powitała dyrektor ZSS w Kraśniku Pani Anna Stolarska. Bal integracyjny zaszczyciła swoją obecnością Kierownik Wydziału Oświaty Starostwa Powiatowego Pani Agnieszka Drozd oraz Dyrektor Zespołu Placówek Oświatowych Nr 1, Pani Krystyna Krotkiewicz.Na początku zabawy rozstrzygnięto konkurs plastyczny oraz wręczono upominki i dyplomy dla uczestników konkursu plastycznego. VIII Integracyjnym Balu Karnawałowym „Zatańcz ze mną” uczestniczylo 15 zaproszonych uczniów wraz z opiekunem, a także 11 członków Klubu Absolwenta naszej szkoły. Dla wszystkich uczestników przygotowano poczęstunek oraz upominki w postaci paczek ze słodyczami oraz nagród rzeczowych. Uczestnicy balu z dużym zaangażowaniem brali udział w przygotowanych przez organizatorów konkursach karnawałowych. Oprawę muzyczną zapewnił profesjonalny DJ.Rada Rodziców ZSS w Kraśniku aktywnie włączyła się w organizację imprezy przygotowując poczęstunek dla uczestników oraz upominki. Do organizacji balu włączył się również Samorząd Uczniowski, przygotowując budkę fotograficzną, która cieszyła się dużym zainteresowaniem.

Opublikowano: 21 lutego 2020 21:12